הצהרת נגישות - קומסקו

הצהרת נגישות

משרדי החברה בצור יגאל

משרדי חברת קומסקו , שנמצאים ברחוב הצור 1 בצור יגאל החלו לעבור בתחילת שנת 2022 הליך של התאמות נגישות לבניין המשרדים , זאת כדי להנגישם לאנשים עם מוגבלויות לשם קבלת שירות באופן שוויוני ושווה.

רכיבי הנגישות הקיימים כיום במשרדים הם – קיים כבש לעליה ממפלס החניות לעבר הכניסה למבנה, מותקנת מעלית למעבר בין הקומות השונות בבניין. התאמות הנגישות שייעשו בזמן הקרוב הן – הסדרת חניות נכים במקום, הסדרת שירותי נכים ורכיבי נגישות נוספים שעלו בסקר הנגישות.

עד שיוסדרו התאמות הנגישות הפיזיות במקום, ולכל שאלה אחרת בנושא הנגישות יש ליצור קשר עם רכזת הנגישות של הארגון- חגית כץ בטלפון 09-7499351 או במייל – hagitk@comasco.co.il

מוסך המשאיות פורד אשר נמצא גם הוא בסמוך למשרדים נפתח בימים אלה. מוסך זה כולל התאמות נגישות רבות – חנית נכים לרכב גבוה בחניות המוסך , תא שירותים נגיש ותא מקלחת נגיש, מעלית נגישה וכו'. קיימת רציפות של נגישות מחניית הנכים לכל אזורי השירות הפתוחים לכלל הציבור.

בכל שאלה בנוגע לנגישות במוסך יש ל יצור קשר עם רכזת הנגישות של הארגון – בטלפון 09-7499351 או במייל – hagitk@comasco.co.il

אתר האינטרנט של החברה

חברת קומסקו מייחסת חשיבות רבה להנגשת אתר האינטרנט וכלל השירותים הניתנים על מנת למנוע אפליה ולתת שירות נגיש גם עבור אנשים עם מוגבלויות אשר מהווים כ 20% מהאוכלוסייה כולה.

אתר האינטרנט עבר סקר נגישות נרחב על מנת למצוא את ליקויי הנגישות ולתקנם, ובכך להתאימם לת"י 5568 חלק 1 ומסמך WCAG 2.1 הבינלאומי ברמה AA. התאמות אלה כללו, בין היתר, סידור הכותרות, הוספת טקסט חלופי לתמונות ולקישורים, תוויות לשדות טופס, הטמעת כפתור להפסקת סרטונים, התאמת האתר לקוראי מסך ועוד.

כמו כן, קיים באתר כפתור נגישות המסייע לשיפור הנגישות והתאמת המסך לכלל המשתמשים. הכפתור כולל שינוי ניגודיות הצבעים, הפסקת הבהובים,שינוי גודל הכתב ועוד.

לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים על שימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר. ושימוש בדפדפן Chrome.

על אף ההתאמות שנעשו באתר האינטרנט, באם נתקלתם בבעיית נגישות נשמח לדיווח על כך לרכזת הנגישות של הארגון גברת חגית כץ בטלפון 09-7499351 או במייל – hagitk@comasco.co.il על מנת שנתקן בעיה זו באופן מידי.

חנות חלפים אינטרנטית

חנות החלפים האינטרנטית שלנו מנוהלת על ידי צד שלישי, דבר המגביל את יכולת השליטה שלנו בתחום הנגישות. יחד עם זאת, אנו עושים כל מאמץ לתת מענה גם במצב זה ולכן בכל מקרה שבו אתם נתקלים בבעיה בנושא נגישות, נא לפנות אלינו באמצעות טופס צור קשר, או ישירות עם רכזת הנגישות של הארגון – בטלפון 09-7499351 או במייל – hagitk@comasco.co.il

הצהרת הנגישות עודכנת בתאריך 17.8.2022 ורלוונטית לתכנים שהיו קיימים באתר בתאריך זה.

נגישות