הצהרת נגישות - קומסקו

הצהרת נגישות

משרדי החברה בצור יגאל

משרדי חברת קומסקו , שנמצאים ברחוב הצור 1 בצור יגאל החלו לעבור בתחילת שנת 2022 הליך של התאמות נגישות לבניין המשרדים , זאת כדי להנגישם לאנשים עם מוגבלויות לשם קבלת שירות באופן שוויוני ושווה.

רכיבי הנגישות הקיימים כיום במשרדים הם – קיים כבש לעליה ממפלס החניות לעבר הכניסה למבנה, מותקנת מעלית למעבר בין הקומות השונות בבניין. התאמות הנגישות שייעשו בזמן הקרוב הן – הסדרת חניות נכים במקום, הסדרת שירותי נכים ורכיבי נגישות נוספים שעלו בסקר הנגישות.

עד שיוסדרו התאמות הנגישות הפיזיות במקום, ולכל שאלה אחרת בנושא הנגישות יש ליצור קשר עם רכז הנגישות של הארגון- אמיר לפיד בטלפון 09-7499332 או במייל – Amir.la@comasco.co.il

מוסך המשאיות פורד אשר נמצא גם הוא בסמוך למשרדים נפתח בימים אלה. מוסך זה כולל התאמות נגישות רבות – חנית נכים לרכב גבוה בחניות המוסך , תא שירותים נגיש ותא מקלחת נגיש, מעלית נגישה וכו'. קיימת רציפות של נגישות מחניית הנכים לכל אזורי השירות הפתוחים לכלל הציבור.

בכל שאלה בנוגע לנגישות במוסך יש ל יצור קשר עם רכז הנגישות של הארגון – בטלפון 09-7499332 או במייל – Amir.la@comasco.co.il

אתר האינטרנט של החברה

גולש יקר, חברת קומסקו בע"מ ו/או מי מטעמה, (להלן:  "קומסקו" ו/או "החברה") משקיעה מאמצים ומשאבים על מנת לספק ללקוחותיה שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי.

החברה מקדמת את נושא הנגישות על-פי המוגדר בחקיקת הנגישות ורואה בלקוחות עם מוגבלות לקוחות שווי זכויות, הזכאים ליהנות מנגישות מלאה לנכסי ושירותי החברה. החברה תמשיך ותפעל לשיפור נגישות השירות  אותו היא מעניקה ללקוחותיה.

המרשתת (האינטרנט ) מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמשים ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר ולאפשר חווית גלישה טובה יותר.

אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים על מנת להקל את השימוש באתר עבור אנשים עם מוגבלויות, ככל שניתן ,מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

באתר מוצב תפריט הנגשה: לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף .הגלישה במצב נגישות מומלצת בדפדפן הנפוץ בקרב הגולשים גוגל כרום: בדפדפנים אחרים יתכנו בעיות תאימות עקב אי תאימות הדפדפנים עצמם לתקן.

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו  או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים.  אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר ככל שניתן, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה לרבות אנשים עם מוגבלויות .אנו מקדמים בברכה משוב מהמשתמשים שלנו, אם במהלך הגלישה באתר נתקלתם בבעיה מיוחדת בנושא הנגישות, נשמח לקבלת משוב באמצעות מילוי טופס יצירת קשר שלנו.

נגישות