הרכבה ופירוק עגורני צריח - קומסקו

הרכבה ופירוק עגורני צריח

הרכבה ופירוק עגורנים זה לא משחק "לגו", זו בטיחות, חיי אדם ואחריות

הרכבה ופירוק עגורנים זה עניין למקצוענים בלבד!!! ובשתי מילים: קומסקו פוטיין.

המותג עגורני פוטיין – מבטיח לך איכות מוצר, קומסקו, היבואן הרשמי והבלעדי של עגורני פוטיין מבטיח לך את צוותי ההרכבה והפירוק המקצועיים, המנוסים וברי הסמכא בתחום.

המספרים מראים שהרוב מעדיפים את פוטיין, גם אלה ששכרו עגורנים ממקור אחר מבקשים במקרים רבים להפקיד את מלאכת ההרכבה ופירוק העגורנים בידיים של קומסקו. ויש להם סיבות טובות:

מקדימים תכנון לביצוע

הרכבה ופירוק עגורנים זו מלאכה שדורשת תכנון מקדים שנשען על אין ספור משפיעים: בטיחות, גישה, מיקום, מרחקים מעגורנים אחרים, נקודות אחיזה, תחום גזרה, מעמס ועוד.

למעשה מדובר בשני ערוצי תכנון מקדים עיקריים וחשובים מאין כמותם, שניהם דורשים בדיקת שטח מקדימה:

תכנון העמדה – היכן יהיה הכי נכון למקם את העגורן באתר הבניה כך שהוא ייתן מקסימום תפוקה ויעילות בעבודת הבניה בעוד עבודות הרכבה לפני, ההגבהה תוך כדי והפירוק אחרי יבוצעו בעלות הנמוכה ביותר.

תכנון פיננסי – שמשקלל את העלויות הכספיות של אופן ההקמה המהיר והזול ביותר וחישוב כל הדרוש מבחינת חלקים, עבודות ולוגיסטיקה במחיר הנמוך ביותר.

כך גם נחסכות ממך "הפתעות יקרות" כדוגמת הצעות הרכבה ופירוק עגורנים במחירי רצפה ו'השלמת החסר' ע"י דרישת תוספת עלויות לאחר קבלת העבודה על עבודות ושלבים שלא נלקחו בחשבון מלכתחילה.

כאן עובדים מקצוענים

בין אם מדובר בהרכבת עגורן צריח, שירות לעגורנים מטפסים, הרכבה ופירוק עגורנים – לניסיון, למקצוענות, ליסודיות ולמהירות הביצוע יש תפקיד מרכזי.

פה לא מכירים את המילה 'לחפף', לא יודעים 'לעגל פינות' ובטח שלא 'סומכים על המזל'.

כל צוותי ההרכבה, הפירוק והשירות נמנים על המומחים למנופים בישראל. כל צוותי השירות הם חשמלאים מוסמכים, כולם גם עברו הכשרה מעשית מקצועית במפעלי פוטיין צרפת.

אין פלא איפוא, שפונים אלינו לייעוץ, עזרה ולעיתים קרובות ל"מבצעי הצלה" גם מי שלא קנו או לא שכרו עגורנים מאיתנו.

נגישות